Η ευαισθητοποίηση και η ενίσχυση της ενσυναίσθησης στο πεδίο της έμφυλης ισότητας αποτελούν προτεραιότητα για τον Δήμο της Αθήνας. Σε αυτό το πλαίσιο, σύμφωνα με την Αντιδήμαρχο Κοινωνικής Αλληλεγγύης και Ισότητας, Μαρία Στρατηγάκη η οποία μίλησε στην εκπομπή «Ντάμες Σπαθί» και στις Ελεωνόρα Ορφανίδου και Ελευθερία Κουμάντου εντάσσεται η σημερινή συνεδρίαση της νέας Δημοτικής Επιτροπής … Συνεχίστε να διαβάζετε το Μ. Στραγηγάκη: Σχέδιο δράσης του Δήμου Αθηναίων για πρόληψη και αντιμετώπιση της σεξουαλικής παρενόχλησης στους χώρους εργασίας.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί