ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

06:00-07:00: Γιώργος Αποστολίδης – “Μία ημέρα στην Αθήνα”
06:59–07:00 Ένθετο «Ευ ζην» (Έλενα Μπρέγιαννη)

07:00-08:00: Γιάννης Παπαγεωργίου – “Μέρα με Θέα”
07:59-08:00 Ένθετο “Passport” (Σάσσα Πάλλη)

08:00-10:00: Μαργαρίτα Μυτιληναίου – “Βόλτα”
08:59-09:00 Ένθετο“Τα Κτήρια της πόλης μας” (Νάνσυ Αγγελοπούλου)
09:59-10:00 Ένθετο “Τι θα κάνουμε σήμερα;” (Τμήμα πολιτισμού)

10:00-11:00: Μιχάλης Λεάνης – “Πλοίο Τράκαρε με Τρένο”

11:00-12:00: Γιάννης Λαυράνος και Νίκος Καρούτζος – “Τι Τρέχει;”
11:56-12:00 Ένθετο «Ξέρω μια ιστορία» (Οδυσσέας Ιωάννου)

12:00-13:00: Ελευθερία Κουμάντου – Ελεωνόρα Ορφανίδου – “Ντάμες Σπαθί”
12:59-13:00-Ένθετο “Το βιβλίο της εβδομάδας” (Κωστής Μοστράτος)

13:00-13:58: Αλεξάνδρα Βουδούρη & Αθηνά Δάφνη Κορλίρα – “Ο γύρος του κόσμου σε 1 ώρα”
13:59-14:00-Ένθετο “Ευ ζην” (Έλενα Μπρέγιαννη)

14:00-15:00 Κατερίνα Παπαβασιλείου – “Μεσημβρινή Ενημέρωση”

15:00-16:00: Ιάσονας Τριανταφυλλίδης – “Αθήνα μ’ Ακούς;”
15:59-16:00-‘Ένθετο “Τι θα κάνουμε σήμερα;” (Τμήμα πολιτισμού)

16:00-17:00: Αριστέα Γιάννου – “Γλυκιά Συμμορία”
16:59-17:00-Ένθετο “Τα Κτήρια της πόλης μας” (Νάνσυ Αγγελοπούλου)

17:00-18:00: Κατερίνα Πουλοπούλου – “Τι Παίζει”

18:00-19:00: Σαπφώ Ματσιώρη – “Ένας Αλλιώτικος Κόσμος” 
18:59-19:00-Ένθετο “Το βιβλίο της εβδομάδας” (Κωστής Μοστράτος)
19:56-20:00-Ένθετο
“Ξέρω μια ιστορία” (Οδυσσέας Ιωάννου)

20:00-20:15: Καλλιόπη Λιβανού“Μικρό Μαγκαζίνο”

20:15-21:00: Λίλη Καρατζαφέρη – “Παρτιτούρες”
20:59-21:00-Ένθετο “Passport” (Σάσσα Πάλλη)

21:00-22:00: Έλενα Χατζηιωάννου – “Η Παλίρροια των Αισθήσεων”

22:00-24:00: Χρήστος Παπαμιχάλης –  “Σε σταθμούς και σε ηχεία”

00:00-01:00: Γιάννης Ξυνόπουλος –  “Το τελευταίο βαγόνι”

Πέμπτες:
02:00 Δέσποινα Τσώτου “Νύχτα.gr”

ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ

01:00–07:00: Playlist

07:00-08:00: Γιάννης Θεοδόσης“Και Γύρω-γύρω Πόλη”

08:00–09:00: Σάββατο: Λίλλυ Καρατζαφέρη – “Πρωινές Παρτιτούρες”

     –                Κυριακή: Αλέξανδρος Χαρκιολάκης “Οι φίλοι της μουσικής”

09:00–10:00: Αφροδίτη Παπακαλού“Στον Αέρα”

10:00–11:00: Σάββατο: Κατερίνα και Ίρις Κουρούκλη
–                                     “Σαν το σκύλο με τη γάτα”

–                     Κυριακή: Σοφία Μπερετάνου “Μαζί την Κυριακή”

11:00–12:00: Σάββατο: Κωστής Μοστράτος / Φίλιππος Παππάς
–                                     “Αθήνα, το Φελέκι σου”

–                     Κυριακή: Η Μυρτώ Βασιλείου, ερμηνεύτρια  “Solo”
                                   (επιμέλεια εκπομπής Αριστέα Γιάννου

12:00–13:00: Μαρία Παύλου “Μένουμε Αθήνα”

14:00–14:30: Ελένη Ζαμαρία“Magazino / Ραδιοεφημερίδα”

14:30–16:00: Στέφανος Λεμονίδης, Διονύσης Δελλής“Sport City”

16:00–18:00: Οδυσσέας Ιωάννου“Ο Sido ονειρεύεται”

18:00–19:00: Τασούλα Επτακοίλη“Τα δικά μας απογεύματα”

19:00–20:00: Σάββατο: Χρήστος Παπαμιχάλης: “Ραντάρ”

                      Κυριακή: Έλενα Χατζηιωάννου, “Δημόσια και Ιδιωτικά”
–                                     Η Λένα Διβάνη και η Έλενα Νεοφώτιστου

20:00–21:00: Σάββατο: Μουσικό Πρόγραμμα

                      Κυριακή: Γιάννης Ιωαννίδης – Φωτεινή Κοκκινάκη:
                                  “Ελληνική Ένωση για τα Διακαιώματα του Ανθρώπου”

21:00-22:00: Μαρίνα Χαρίτου“Αυτοσχεδιασμοί”

22:00-24:00: Νίκος Λυμπερόπουλος“Soundtrack”

00:00-02:00: Δώρα Αποστόλου“Νυχτερινά και ταξιδιάρικα”

02:00–06:00: Playlist