Το έργο του Σέρχιο Μπλάνκο, «Μια άλλη Θήβα», σε σκηνοθεσία Βαγγέλη Θεοδωρόπουλου παρουσιάζεται απόψε στο Θέατρο Βράχων, στο πλαίσιο της καλοκαιρινής του περιοδείας. Παίζουν: Θάνος Λέκκας, Δημήτρης Καπουράνης. Η παράσταση ξεκινάει στις 21:00. Εισιτήρια από 15€.
Ο Πάνος Μουζουράκης έρχεται στο Θέατρο Άλσος για μια ξεχωριστή μουσική παράσταση. Θα ερμηνεύσει επιτυχίες από την προσωπική του δισκογραφία, καθώς και αγαπημένα διαχρονικά τραγούδια σπουδαίων δημιουργών. Απόψε στις 20:30. Εισιτήρια από 15€