Οι πρώτες εικόνες των σημαιοφόρων της Ελλάδας, Γιάννη Αντετοκούνμπο και Αντιγόνης Ντρισμπιώτη, πριν από την Τελετή Έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων 2024.
Λίγες ώρες πριν από την Τελετή Έναρξης (26/7, 20:30, ΕΡΤ1) των Ολυμπιακών Αγώνων 2024, οι δύο σημαιοφόροι της Ελλάδας, Γιάννης Αντετοκούνμπο και Αντιγόνη Ντρισμπιώτη, πόζαραν περιχαρείς μπροστά από τους Ολυμπιακούς Κύκλους στο Ολυμπιακό Χωριό στο Παρίσι.
Η Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή ανήρτησε στα social media τους δύο Έλληνες αθλητές, βάζοντάς μας στο κλίμα.
Απόστολος Βαξεβανέλλης